"Se službami pana Čiháčka jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme zejména jeho přátelský a zároveň profesionální přístup, jeho neutuchající aktivitu při řešení naší zakázky a ochotu zodpovídat všechny naše otázky. Velmi mile nás překvapila také komplexnost jeho služeb - předběžný odhad nemovitosti, rady ohledně procesu dědického řízení, veškeré služby ohledně prodeje domu až k přepisu energie na nového majitele. Vřele doporučujeme!"
Od samého začátku naprosto profesionální přístup. Dostal jsem přehledně veškeré informace ohledně koupě nemovitosti, na všechny mé dotazy bylo odpovězeno. Byla mi věnována plná pozornost, pan Čiháček se mi vždy snažil vyjít vstříc. I přes velmi dlouhé a náročné hledání kupní nemovitosti (náročná situace na realitní trhu v Brně), se mi pan Čiháček plně věnoval a podával veškeré informace, jak ohledně hledání kupní nemovitosti, tak i k sjednání prohlídek a vyjednávání s realitní kanceláří. Od začátku (hledání kupní nemovitosti), sjednání prohlídek, rezervace nemovitosti, nákup nemovitosti, tím vším mě pan Čiháček provedl bez jakéhokoliv problému. Jak osobní prohlídka kupní nemovitosti, tak i smlouvy vztažené ke koupi, vždy přesná a profesionální kontrola. Mohu jen doporučit, skvělý přístup, ochota a profesionalita.
Pan Čiháček, člověk se srdcem na správném místě, kterému nejde o peníze, ale o to, aby jste byli VY spokojeni, což na nás jako na obyčejné mladé lidi, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy bez znalostí a zkušeností na trhu realit zaujalo. P. Čiháček je velmi ochotný, časově flexibilní a hlavně trpělivý. Bylo neuvěřitelné, jak se nám věnoval, i když jsme nebyli jeho jediní klienti. Stačí prostě říct, co by jste si představovali, kde a za kolik a nabídky se již hrnou a VY si pouze vybíráte a když se Vám nějaký byt, či dům zalíbí, p. Čiháček zajistí vše, aby jste se mohli na Vaše potenciální hnízdečko podívat, ještě k tomu, jde na prohlídku s Vámi a zeptá se na vše, na co se Vás v tu chvíli nenapadne zeptat. Má prostě přehled a zkušenosti v daném oboru. Určitě bych p. Čiháčka doporučila a znovu využila jeho nabízených služeb. DĚKUJEME VÁM!!! - spokojeni klienti, kteří se zabydlují.
Dobrý den pane Čiháčku, chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování prodeje našeho pozemku v katastru Dolních Kounic. Oceňuji vstřícné jednání a dodržení všeho na čem jsme se dohodli, což již dnes nebývá běžné. Byla radost s Vámi spolupracovat a budu-li v budoucnu něco potřebovat v rámci realitního trhu, rád se na Vás obrátím a s klidným srdcem doporučím i známým. Ještě jednou díky za hladký průběh celého prodeje.