Velice chválím naprosto perfektní přístup pana Čiháčka. Vždy vstřícné jednání, spolehlivost, ochota a skvělá spolupráce při koupi nemovitosti. Mohu jen a jen doporučit. Máme pár zkušeností s realitními službami a proto víme, že takto přistupovat ke své práci a ke klientovi není samozřejmostí. Děkujeme...
Naprosto profesionální přístup a jednání, výborná komunikace. Můžu jen doporučit. Velké díky Vám patří...
“Pana Čiháčka mi doporučil jeden můj známý a opravdu jsem nelitoval, že jsem na jeho radu dal. Od začátku až do konce velmi profesionální přístup a výborná komunikace. Prodej domu proběhl k naprosté spokojenosti, takže můžu jedině doporučit.” Dávám * * * * * - Radim Franz
“Pan Čiháček byl od začátku až do konce velmi profesionální a přátelský. Oceňuji kvalitně propracovaný vstupní dotazník, dopodrobna řešenou dokumentaci tak, aby byly všechny strany maximálně spokojené a pohotové reakce jak na dotazník tak na veškerou následnou komunikaci. Ve všem, co jsem potřeboval, mi vyhověl. Služby pana Čiháčka jednoznačně doporučuji.”
Přestože jsme se prodeje naší nemovitosti trochu obávali, proběhlo všechno bez problémů, hladce, a náš domek byl prodán v rekordně krátké době a ke spokojenosti obou stran. Zasloužil se o to makléř s velkým M pan Zdeněk Čiháček, velmi pracovitý, ochotný a všem spolehlivý. Jako prodávající jsme se nemuseli o nic starat, všechno zařídil on sám, takže všechno šlo jako na drátku od první prohlídky až po předání klíčů. Jako profesionála jej můžeme jen doporučit.
Vážení, dovolte nám, abychom Vám touto cestou srdečně poděkovali za Vaše služby spojené s prodejem našeho domu.Už na úvodní schůzce s představiteli Vaší společnosti, konkrétně s panem Zd. Čiháčkem , na nás příjemně zapůsobila vstřícnost a ochota s jakou nás seznamoval s případnými úskalími, které mohou nastat při vlastní realizace našeho záměru. Vše bylo podtrženo i následujícími kroky, počínaje velmi profesionálně zpracovanou vizualizací, kde zájemci mohli zhlédnou současné vybavení domu s možnostmi následného řešení a jeho využití, vstřícným jednáním s potencionálními zájemci o koupi domu, osobně vedenými prohlídkami stavení a pod. Nutné je ocenit i to, a toho si rovněž velmi ceníme, že jsme jako prodávající nemuseli po celou dobu do řízení zasahovat a vstupovat. Nadstandardní podle nás je i to, že podobně vstřícně přistupoval pan Čiháček i ke konečnému zájemci o koupi. Týkalo se to hlavně zpracování všech zákonných smluv včetně vkladu do katastru, převodu dodavatele el. energie a pod. Takže nám závěrem nezbývá než konstatovat, že realizace celé akce proběhla ke spokojenosti nás prodávajicích i nabyvatele, popřát všem potencionálním prodejcům a kupcům nemovitost takto spolehlivého, vstřícného a zodpovědného zprostředkovale a Vaší společnosti, konkrétně panu Zd. Čiháčkovi mnoho dalších pracovních úspěchů. Vděční manželé Grasgruberovi
"Se službami pana Čiháčka jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme zejména jeho přátelský a zároveň profesionální přístup, jeho neutuchající aktivitu při řešení naší zakázky a ochotu zodpovídat všechny naše otázky. Velmi mile nás překvapila také komplexnost jeho služeb - předběžný odhad nemovitosti, rady ohledně procesu dědického řízení, veškeré služby ohledně prodeje domu až k přepisu energie na nového majitele. Vřele doporučujeme!"
Od samého začátku naprosto profesionální přístup. Dostal jsem přehledně veškeré informace ohledně koupě nemovitosti, na všechny mé dotazy bylo odpovězeno. Byla mi věnována plná pozornost, pan Čiháček se mi vždy snažil vyjít vstříc. I přes velmi dlouhé a náročné hledání kupní nemovitosti (náročná situace na realitní trhu v Brně), se mi pan Čiháček plně věnoval a podával veškeré informace, jak ohledně hledání kupní nemovitosti, tak i k sjednání prohlídek a vyjednávání s realitní kanceláří. Od začátku (hledání kupní nemovitosti), sjednání prohlídek, rezervace nemovitosti, nákup nemovitosti, tím vším mě pan Čiháček provedl bez jakéhokoliv problému. Jak osobní prohlídka kupní nemovitosti, tak i smlouvy vztažené ke koupi, vždy přesná a profesionální kontrola. Mohu jen doporučit, skvělý přístup, ochota a profesionalita.
Pan Čiháček, člověk se srdcem na správném místě, kterému nejde o peníze, ale o to, aby jste byli VY spokojeni, což na nás jako na obyčejné mladé lidi, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy bez znalostí a zkušeností na trhu realit zaujalo. P. Čiháček je velmi ochotný, časově flexibilní a hlavně trpělivý. Bylo neuvěřitelné, jak se nám věnoval, i když jsme nebyli jeho jediní klienti. Stačí prostě říct, co by jste si představovali, kde a za kolik a nabídky se již hrnou a VY si pouze vybíráte a když se Vám nějaký byt, či dům zalíbí, p. Čiháček zajistí vše, aby jste se mohli na Vaše potenciální hnízdečko podívat, ještě k tomu, jde na prohlídku s Vámi a zeptá se na vše, na co se Vás v tu chvíli nenapadne zeptat. Má prostě přehled a zkušenosti v daném oboru. Určitě bych p. Čiháčka doporučila a znovu využila jeho nabízených služeb. DĚKUJEME VÁM!!! - spokojeni klienti, kteří se zabydlují.
Dobrý den pane Čiháčku, chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování prodeje našeho pozemku v katastru Dolních Kounic. Oceňuji vstřícné jednání a dodržení všeho na čem jsme se dohodli, což již dnes nebývá běžné. Byla radost s Vámi spolupracovat a budu-li v budoucnu něco potřebovat v rámci realitního trhu, rád se na Vás obrátím a s klidným srdcem doporučím i známým. Ještě jednou díky za hladký průběh celého prodeje.