Absolutní profesionál se zápalem pro svůj obor. Měl jsem tu čest s panem Číháčkem již dvakrát, jednou jako zájemce o pronájem jím nabízeného bytu, a po druhé jako majitel, který byt k pronájmu nabízí. Na základě zkušenosti z prvního obchodu jsem pak viděl jako jasnou volbu oslovit opět pana Zdeňka. A opět bylo vše na 1*. Když víte, že druhé straně můžete zcela důvěřovat, když platí vše co se dohodne, když cítíte ten zápal pro své povolání… Pak jste si jistý, že vše dopadne na výbornou. A to je pan Číháček. Ten nejlepší, kterého jsem poznal. Doporučuji, zklamání vyloučeno.
Naprostá spokojenost s panem Čiháčkem a jeho prací, opravdový profesionál, kterého navíc práce i baví. Nemáme žádnou výtku. Osobní přístup ke klientovi, ochotný se vším poradit, probrat všechna pro a proti a zodpovědět otázky kdykoli bylo potřeba. Velká důvěra k jeho práci a veškerým krokům, které v prodeji našeho bytu podnikal. Škoda, že jsme o něm nevěděli už mnohem dřív?.
Velmi děkuji panu Čiháčkovi za pronájem svého nového bytu. Jeho jednání a přístup ke klientovi je opravdu na velmi vysoké a profesionální úrovni. Chtěla bych ocenit skvělé komunikační schopnosti a naprosto propracovaný inzerát mého bytu, který si našel nájemníka po jednom dni od zveřejnění. Opravdu skvělá práce za kterou moc děkuji. Není lepšího realitního makléře v Brně a okolí. B. Coufalová
Pana Čiháčka nám doporučila naše známá, která s ním byla spokojená. Velmi nás potěšil profesionální a zároveň osobní přístup, spolehlivost a nasazení při prodeji nemovitosti. Pan Čiháček díky své pečlivé přípravě prodal naši nemovitost za pouhých 10 dní od zveřejnění inzerátu a to i v této komplikované době. Dalším bodem je špičkový právní servis, který přispěl k hladkému průběhu celého prodeje. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni a v případě potřeby se na něj znovu s důvěrou obrátíme.
Rádi bychom touto cestou dodatečně velmi poděkovali panu Čiháčkovi za jeho služby. Náš prodej nemovitosti proběhl rychle a spolehlivě. S výbornou prezentací nemovitosti jakou jsme si ani neuměli představit. Ráda bych podtrhla jeho klidný a vyrovnaný přístup. Pan Čiháček je naprostý profesionál ve svém oboru. K věci přistupuje vážně a s přehledem. A nechybí mu ani smysl pro humor, což může některé zájemce jen příjemně překvapit. Tento skvělý pán Vám ušetří mnoho starostí i pochybností. Vždy najde řešení. V případě naší další potřeby jsem šťastná, že nemusím hledat někoho jiného.
Na pána Čiháčka som narazila úplnou náhodou a som za to veľmi rada, protože som bola s jeho prácou mimoriadne spokojná. Po negatívných skúsenostiach s inými realitnými maklérmi musím absolútne kladne hodnotiť spoluprácu s p. Čiháčkom, ktorá bola od začiatku veľmi príjemná a maximálne profesionálna. Všetky kroky prebehli rýchlo a na vysokej úrovni. Bolo vidieť, že sa prenájmu našej nehnuteľnosti venoval a investoval do neho množstvo práce a energie. Spoluprácu s p. Čiháčkom som doporučila aj svojim blízkym a známym. Pokiaľ by som v budúcnosti opať riešila nehnuteľnosti, na p. Čiháčka sa určite znova obrátim.
Velice chválím naprosto perfektní přístup pana Čiháčka. Vždy vstřícné jednání, spolehlivost, ochota a skvělá spolupráce při koupi nemovitosti. Mohu jen a jen doporučit. Máme pár zkušeností s realitními službami a proto víme, že takto přistupovat ke své práci a ke klientovi není samozřejmostí. Děkujeme...
Naprosto profesionální přístup a jednání, výborná komunikace. Můžu jen doporučit. Velké díky Vám patří...
“Pana Čiháčka mi doporučil jeden můj známý a opravdu jsem nelitoval, že jsem na jeho radu dal. Od začátku až do konce velmi profesionální přístup a výborná komunikace. Prodej domu proběhl k naprosté spokojenosti, takže můžu jedině doporučit.” Dávám * * * * * - Radim Franz
“Pan Čiháček byl od začátku až do konce velmi profesionální a přátelský. Oceňuji kvalitně propracovaný vstupní dotazník, dopodrobna řešenou dokumentaci tak, aby byly všechny strany maximálně spokojené a pohotové reakce jak na dotazník tak na veškerou následnou komunikaci. Ve všem, co jsem potřeboval, mi vyhověl. Služby pana Čiháčka jednoznačně doporučuji.”
Přestože jsme se prodeje naší nemovitosti trochu obávali, proběhlo všechno bez problémů, hladce, a náš domek byl prodán v rekordně krátké době a ke spokojenosti obou stran. Zasloužil se o to makléř s velkým M pan Zdeněk Čiháček, velmi pracovitý, ochotný a všem spolehlivý. Jako prodávající jsme se nemuseli o nic starat, všechno zařídil on sám, takže všechno šlo jako na drátku od první prohlídky až po předání klíčů. Jako profesionála jej můžeme jen doporučit.
Vážení, dovolte nám, abychom Vám touto cestou srdečně poděkovali za Vaše služby spojené s prodejem našeho domu.Už na úvodní schůzce s představiteli Vaší společnosti, konkrétně s panem Zd. Čiháčkem , na nás příjemně zapůsobila vstřícnost a ochota s jakou nás seznamoval s případnými úskalími, které mohou nastat při vlastní realizace našeho záměru. Vše bylo podtrženo i následujícími kroky, počínaje velmi profesionálně zpracovanou vizualizací, kde zájemci mohli zhlédnou současné vybavení domu s možnostmi následného řešení a jeho využití, vstřícným jednáním s potencionálními zájemci o koupi domu, osobně vedenými prohlídkami stavení a pod. Nutné je ocenit i to, a toho si rovněž velmi ceníme, že jsme jako prodávající nemuseli po celou dobu do řízení zasahovat a vstupovat. Nadstandardní podle nás je i to, že podobně vstřícně přistupoval pan Čiháček i ke konečnému zájemci o koupi. Týkalo se to hlavně zpracování všech zákonných smluv včetně vkladu do katastru, převodu dodavatele el. energie a pod. Takže nám závěrem nezbývá než konstatovat, že realizace celé akce proběhla ke spokojenosti nás prodávajicích i nabyvatele, popřát všem potencionálním prodejcům a kupcům nemovitost takto spolehlivého, vstřícného a zodpovědného zprostředkovale a Vaší společnosti, konkrétně panu Zd. Čiháčkovi mnoho dalších pracovních úspěchů. Vděční manželé Grasgruberovi
"Se službami pana Čiháčka jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme zejména jeho přátelský a zároveň profesionální přístup, jeho neutuchající aktivitu při řešení naší zakázky a ochotu zodpovídat všechny naše otázky. Velmi mile nás překvapila také komplexnost jeho služeb - předběžný odhad nemovitosti, rady ohledně procesu dědického řízení, veškeré služby ohledně prodeje domu až k přepisu energie na nového majitele. Vřele doporučujeme!"
Od samého začátku naprosto profesionální přístup. Dostal jsem přehledně veškeré informace ohledně koupě nemovitosti, na všechny mé dotazy bylo odpovězeno. Byla mi věnována plná pozornost, pan Čiháček se mi vždy snažil vyjít vstříc. I přes velmi dlouhé a náročné hledání kupní nemovitosti (náročná situace na realitní trhu v Brně), se mi pan Čiháček plně věnoval a podával veškeré informace, jak ohledně hledání kupní nemovitosti, tak i k sjednání prohlídek a vyjednávání s realitní kanceláří. Od začátku (hledání kupní nemovitosti), sjednání prohlídek, rezervace nemovitosti, nákup nemovitosti, tím vším mě pan Čiháček provedl bez jakéhokoliv problému. Jak osobní prohlídka kupní nemovitosti, tak i smlouvy vztažené ke koupi, vždy přesná a profesionální kontrola. Mohu jen doporučit, skvělý přístup, ochota a profesionalita.
Pan Čiháček, člověk se srdcem na správném místě, kterému nejde o peníze, ale o to, aby jste byli VY spokojeni, což na nás jako na obyčejné mladé lidi, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy bez znalostí a zkušeností na trhu realit zaujalo. P. Čiháček je velmi ochotný, časově flexibilní a hlavně trpělivý. Bylo neuvěřitelné, jak se nám věnoval, i když jsme nebyli jeho jediní klienti. Stačí prostě říct, co by jste si představovali, kde a za kolik a nabídky se již hrnou a VY si pouze vybíráte a když se Vám nějaký byt, či dům zalíbí, p. Čiháček zajistí vše, aby jste se mohli na Vaše potenciální hnízdečko podívat, ještě k tomu, jde na prohlídku s Vámi a zeptá se na vše, na co se Vás v tu chvíli nenapadne zeptat. Má prostě přehled a zkušenosti v daném oboru. Určitě bych p. Čiháčka doporučila a znovu využila jeho nabízených služeb. DĚKUJEME VÁM!!! - spokojeni klienti, kteří se zabydlují.
Dobrý den pane Čiháčku, chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování prodeje našeho pozemku v katastru Dolních Kounic. Oceňuji vstřícné jednání a dodržení všeho na čem jsme se dohodli, což již dnes nebývá běžné. Byla radost s Vámi spolupracovat a budu-li v budoucnu něco potřebovat v rámci realitního trhu, rád se na Vás obrátím a s klidným srdcem doporučím i známým. Ještě jednou díky za hladký průběh celého prodeje.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení