Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

 

Nádherný byt

 3+KK

 

 v Miroslavi

  

vstupte do světa

osobité elegance

 

_._

Tento byt nadchne nejen vás, ale každého, kdo vás navštíví. S těžkým srdcem se s bytem loučí mladá, pořádek milující rodina. Původně jej prodávat ani nechtěli. A není se čemu divit. Do detailu vymazlený, s nádherným výhledem na místě, odkud je to kamkoli kousek. Teď bude dělat radost někomu jinému. Možná, že právě vám.

Videoprohlídka

Obývací pokoj s kuchyní - středobod vašeho vesmíru  

Moderní a zároveň retro. Takto se kombinují jednotlivé prvky, které prostupují celým bytem. Obývací pokoj má čarovné kouzlo. Vše je v detailech. Vypínače, světla, úchytky skříněk nebo spotřebiče v černé barvě, zasazené v soliterní stěně. Stačí se jen kochat.

miroslav-13

 

Prostor pro sny

Velkým francouzským oknem prostupuje do bytu světlo a čerstvý vzduch. Fantastická atmosféra vás bude těšit každý den, ať budete večer usínat nebo se ráno probouzet. Ložnice má vstup přímo na lodžii. Stejně tak i obývací pokoj. Důmyslně propojeno.

 

miroslav-01

 

Vstupujete do světa radosti

Tento pokoj s vestavnou skříní po celé délce stěny byl útočištěm dvou dětí. Jejich vnitřní svět radosti, her, ale i učení.

 

miroslav-20

 

Toto není jen byt. Toto je opravdový domov!

 

V nabídce za cenu

Prodáno 

 

K nastěhování - listopad 2023

*Upozorňujeme, že po prohlídce se do bytu zamilujete a už nebudete chtít jiný.

Půdorys bytu a další informace

uzitna_plocha_312__12_mm podlahova_plocha_212__12_mm dispozice_212__12_mm balkon_12__12_mm sklep_12__12_mm patro_12x12 vytah_12__12_mm vlastnictvi parkovani_pronajem_212__12_mm  


3D půdorys

pudorys_bytu_na_prodej_v_miroslavi


2D půdorys

2d_pudorys *Celková podlahová plocha je vypočtena dle platných právních předpisů (nařízení vlády č. 366/2013 Sb.) 71,9 m2


Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

třída B - velmí úsporná

penb_na_web

Miroslav ve zkratce

Město Miroslav leží na cestě mezi Brnem a Znojmem. Okolní kopce dávají městu jeho nezaměnitelnou podobu. Je to středisková obec s veškerou občanskou vybaveností, obklopena vinicemi, sady a lány. Dnes žije ve městě přibližně 3000 obyvatel. Během celého roku můžete navštívit nejrůznější kulturní, sportovní a společenské akce.

Miroslav je místo, kde to žije a kde se žije skvěle.

na_web

A ještě něco navíc:

Na stránkách obce toho najdete ještě mnoho: město Miroslav

Poděkování

Děkuji majiteli panu Martinovi V. za důvěru při prodeji bytu. Dále bych chtěl poděkovat paní Veronice za příjemnou atmosféru, dobrý zákusek a dětem za pomoc při natáčení videoprohlídky.

 

Zdeněk Čiháček

 

 

Zdeněk Čiháček

 Jsem realitní makléř!

"Cesta, kde mohu uplatnit všechny své získané zkušenosti"

"Jsem nejen realitní makléř, ale také režisér, herec, scénárista a marketér – prostě se snažím propojit všechny tyto prvky, aby každá prezentace a videoprohlídka měla šťávu a byla přitažlivá.

Toto fascinující odvětví přináší nové výzvy každý den. A to mě baví.

MOJE RADA: Předtím, než se pustíte do prodeje či koupě nemovitosti, důkladně se informujte. Vaše znalosti vám určitě přinesou velké výhody.

 

 


Zdeněk Čiháček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF