Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Obalovna asfaltových směsí Oleksovice

Investiční příležitost na jižní Moravě

 

Popis investice

Jedinečná investiční příležitost na jižní Moravě. Vybudování "Obalovny asfaltových (živičných) směsí".

005

 

 

 

VIDEO

Cena pozemku

Primární investice - koupě pozemku
28 259 990  Kč

 

Hlavní využití pozemku dle územního plánu je výroba a skladování. Je tedy vhodný pro nejrůznější druhy podnikání. Je velmi atraktivní, neboť je mimo veškerou obytnou zástavbu.

V případě využití projektu obalovny (není podmínkou):

Investice zahrnuje: 

 

Adresa: Oleksovice č.p. 261

Popis

Hlavními body

Jelikož je pozemek dle územního plánu určen pro výrobu a skladování, je vhodný i pro jiné druhy komerčního podnikání. Využití projektu obalovny není podmínkou.

 

Poloha

Výroba  je situována necelé 2 km od silnice 1. třídy č. 53 hlavní tah Znojmo – Brno. Důležitým faktorem je, že je odloučena od veškeré obytné zástavby. Což byl jeden z důležitých faktorů pro schválení tohoto projektu i z hlediska posouzení vlivu na životní prostředí. 

 

Dosah (jaké území pokryje výroba)

Výroba asfaltových směsí je technologického hlediska lokální záležitost, protože výrobky se musí na místo určení dopravit s požadovanou jakostí při určité teplotě. Okruh, který je schopna obsloužit je do 90 km. Zasáhne tedy opravdu velké území. 

Obslužnost (kolik je potřeba zaměstanců)

Pro provoz obalovny je potřebný 6. členný tým zaměstnanců. Veškeré zázemí bude pro zaměstnance soustředěno v již existující budově (kancelářské prostory, šatny, toalety).

Výhoda projektu (manažer)

Výhodou  je, že je včetně hlavního manažera – vedoucího výroby
Manažer s 30 letou praxí na úrovni vedoucího obalovny živičných směsí, který pracoval pro tyto firmy:

Navezená výkopová zemina na pozemku

Nyní se na pozemku nachází navezená výkopová zemina, která bude v rámci rekonstrukce objektu použita na rekultivaci. (Například vytvořením oddělujícího valu od silnice č. )

Zákazníci obalovny jsou

Velké stavební firmy, technické služby měst a obcí, Správa a údržba silnic JMK, Ředitelství silnic a dálnic JMK, menší stavební firmy.

 

Fotogalerie

Zdeněk Čiháček

 

Jsem realitní makléř, manžel a táta dvou dětí v jedné osobě.

 Proč reality? Je to obor, který se dotýká každého z nás, protože každý musí někde bydlet. K tomuto kroku mě nasměrovala kamarádka. Jakmile jsem pronikl do hloubky realitního trhu, začal jsem si tuto práci užívat. Přeji každému, aby zažil ten pocit, když se do práce těší. Baví mě dokonce i různá školení od lídrů v oboru (to jsem dříve nezažíval). Najednou neřeším nějaké přesčasy, nebo že musím "makat" i o víkendu. A když máte v práci kolegu, který je zároveň i váš kamarád - jednoduše paráda.

 MOJE RADA: než začnete prodávat či kupovat nemovitost, informujte se.

 


Zdeněk Čiháček

Kontaktní formulář